Koronawirus

Informujemy, że od soboty 30 maja 2020 r. zniesiony zostaje limit osób przebywających w kościele jednocześnie. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa we Mszach świętych i Nabożeństwach. Pamiętajmy, że wewnątrz kościoła, każdy wierny nadal ma obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dwumetrowego dystansu od innych osób. Przy wejściu do kościoła dostępny jest płyn do dezynfekcji.

Od poniedziałku, 1 czerwca 2020 r. zniesiona zostaje dyspensa od obowiązku uczestnictwa w Mszy świętej w niedziele i święta nakazane. Dyspensa zostaje utrzymana dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura) oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem COVID-19.

Transmisje Mszy świętych z naszego kościoła dostępne są tutaj. Transmisja jest udostępniana wyłącznie podczas Mszy świętych i innych Nabożeństw co oznacza, że nie będzie dostępna w pozostałych godzinach. Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału.

Kontynuuj Czytanie →

Zamieszczono w: Inne