Prawdziwie Zmartwychwstał!

„Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie”
/J 11,25-26/

Zmartwychwstały Chrystus przynosi nam nadzieję i pocieszenie. Zapewnia nas o swojej obecności i chce być dla nas siłą w chwilach próby. Daje nam Bożą moc, abyśmy nieśli nadzieję i miłość tym, którzy tego bardzo potrzebują.

Święta Wielkiej Nocy to czas nadziei i otuchy – czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi Waszego codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Niech utwierdza Waszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią. Niech umocni w świętości oraz napełni nadzieją Wasze serca.

Niech Chrystus Ukrzyżowany i Zmartwychwstały, Odkupiciel człowieka, nieustannie błogosławi Wam wszystkim, a Maryja niech wyprasza potrzebne łaski, byśmy sprostali zadaniu głoszenia Dobrej Nowiny. Życzymy Wam, aby Święta Wielkanocne przyniosły pokój, radość, miłość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha.

Błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!