VI Niedziela w ciągu roku

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

Dziś również rozpoczynamy nabożeństwo 40-godzinne, które potrwa przez 3 niedziele. Porządek adoracji:

• godz. 14:00 – ojcowie i młodzież,
  • godz. 15:00 – matki i dzieci.

2. W poniedziałek przypada liturgiczne święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy oraz św. Walentego, patrona zakochanych. Pamiętajmy o zrobieniu niespodzianki najbliższym.

3. W środę, 15 lutego, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00.

4. Dyrekcja naszej szkoły informuje, że od 14 lutego do 11 marca br. będą przyjmowane wnioski o przyjęcie dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do pierwszej klasy. Wszelkie informacje są dostępne na stronie szkoły.

5. Parafia Katedralna organizuje Kurs Przedmałżeński, który dedykowany jest dla par narzeczonych. Kurs rozpocznie się we wtorek, 1 marca br. o godz. 19:00, w auli przy katedrze. Zapisy i szczegółowe informacje na pierwszym spotkaniu.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na sprzątanie kościoła rodzinom Rydzy, Limanowski, Ostręga, Moskal, a na ten tydzień prosimy rodziny Głuszczyk, Pawlak, Michalski, Rachwał, Rachwał.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.