XV Niedziela w ciągu roku

1. Tylko wtedy, kiedy człowiek sieje wokół siebie dobro, życzliwość, uśmiech, uczynność i tym podobne gesty, może się spodziewać, że coś dobrego z tego wyrośnie. Być może nie z każdego dobrego słowa, z gestu życzliwości czy cierpliwości wyrośnie plon stokrotny.

2. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych z okazji zbliżającego się święta Św. Krzysztofa, patrona kierowców, zapraszamy na błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji można złożyć ofiarę na Akcję MIVA, ofiarując 1 gr. za szczęśliwie przejechany km w ubiegłym roku.

3. W nadchodzącym tygodniu poza parafią będą sprawowane Msze Święte w intencji śp. Genowefy Drwal (lipiec i sierpień – zamawiane przy pogrzebie).

4. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na sprzątanie kościoła rodzinom Oleksyk, Burnat, Pająk, a na ten tydzień prosimy rodziny Jagieła, Jagieła, Szczepańska, Sielicki, Sereda.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Niepokalanej.

• wtorek – Św. Szymon z Lipnicy, prezbiter,
  • sobota – Święta Maria Magdalena, uczennica Jezusa, Apostołka Apostołów.