Narodził się w ubóstwie

„Nie bójcie się, bo oto zwiastuję wam wielką radość,
która będzie udziałem całego ludu”

Boże Narodzenie jest świętem miłości wcielonej. To czas zatrzymania się nad dobrocią Boga, który wyszedł na spotkanie, by przekazać nam Prawdę, która zbawia i chce uczynić nas uczestnikami swojej przyjaźni i życia. Z tej okazji naszym Drogim Parafianom i Gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe.

Drodzy Parafianie i Goście!

Życzymy Wam, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was mocną wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją. Pozwólmy, aby tajemnica Bożego Narodzenia ożyła w nas, aby Jezus narodził się w nas na nowo i działał przez nas. Życzymy, aby ten Boży czas był okazją do zatrzymania, radości i zamyślenia się nad dobrocią i wielkością naszego Pana. Niech Boże Dziecię obdarza wszystkich pokojem, pomyślnością w codziennych staraniach i troskach oraz obfitością wszelkich łask.

Życzymy wszystkim szczęśliwych, błogosławionych Świąt w wierze, w miłości Boga i w pokoju z bliskimi.