Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewana kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego. Będą one się pojawiać w „repertuarze” naszych śpiewów podczas liturgii. Do tego święta pozostawimy również w naszej świątyni bożonarodzeniową szopkę.

(kliknij, aby wyświetlić porządek kolędy)

2. W przyszłą niedzielę Msza Święta popołudniowa będzie sprawowana o godz. 15:00, a po niej zapraszamy na Jasełka i wspólne kolędowanie w szkole. Ofiary przyszłej niedzieli będą przeznaczone na ubezpieczenie kościoła i obiektów parafialnych (opłata wynosi 2200 zł).

3. W nadchodzącym tygodniu poza parafią będą sprawowane Msze Święte w intencji śp. Elżbiety Grądalskiej (1-9.01 – zamawiane z okazji pogrzebu).

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary:

• w Pasterkę na Fundusz Ochrony Życia (540 zł),
  • na Uniwersytet Jana Pawła II (1523 zł),
  • w Nowy Rok na cele diecezjalne (1200 zł),
  • przy okazji wizyty Kolędników Misyjnych (5263 zł).

Składamy również serdecznie podziękowania za ofiary złożone na sprzątanie kościoła rodzinie Sak, a na ten tydzień prosimy rodziny Demczak, Blicharski, Niejadlik, Ujek, Kaczkowski.

5. Przekazujemy dla wszystkich świętujących w tym tygodniu urodziny i imieniny najserdeczniejsze życzenia.